TEKSTESHQIP

Violeta Kukaj
Nasuf E Tahir Gashani (Deshmorë)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nasuf E Tahir Gashani (Deshmorë)" kënduar nga Violeta Kukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Prill 2021, Violeta Kukaj publikon videoklipin "Nasuf E Tahir Gashani (Deshmorë)". Muzika e këngës u punua nga Naim Gjoshi, ndërsa teksti u shkrua nga Milaim Islami.