Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Violeta Marniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Violeta Marniku është një këngëtare e njohur. Më datë 25 Nëntor 2012, Violeta Marniku publikon videoklipin "Sonte Vdiq Nje Dashuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nora Jupa

Herolinda Bucaliu

Mimoza

Eris Hoxha

Albana

Arta Zeqiraj

Sevi

Nevila Qesko

Linda Drenovci

Klara

Tags: Violeta Marniku, Violete Marniku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet