Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Viona Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Viona Shabani është një këngëtare e njohur. Viona qysh ne femijeri interesohej per muziken, por karriera e saj startoi në fillim të vitit 2007 duke krijuar kënge dhe bashkëpunime me shume këngtarë të skenës shqiptare. Ajo kishte jetuar per nje kohe te gjate jashte Kosoves dhe shume shpejt filloi te adaptohet me gjuhen shqipe dhe rrethin ne te cilein tashme ajo po jeton. Asaj i vinin çdo ditë lëvdata dhe përgëzime për punën e mrekullueshme që ajo ishte duke e bërë. Viona ka kryer studimet ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Xerxa

Blinera Krasniqi

Elbenita Kajtazi

Llollo

Arbëresha Hajdari

Malda Susuri

Qendresa Batllava

Fjolla Shala

Fjolla Krasniqi

Shqipdona Behluli


Tags: Viona Shabani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet