A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Viona Shabani - A Me Do Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2009

2009-09-25T22:45:33

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


Më le tkuptoj,
Dashuria ime me tënden nuk është njësoj,
Shume herë meditoj,
A më do edhe ti ??
Ashtu si une të dëshiroj.

Kërkoj të dij,
Të gjitha gjërat që për mua mendon ti,
Konfuzion, Temperament,
Nuk më nxjerr nga situata me as intelekti.

Çdo çast minute me dhimbje kaloj,
Ti je i heshtur jo asgjë nuk tregon,
Shumë ide më vijnë në kokë dhe më ikin enigma,
Pse nuk arrin ti vetë ti degjosh këto pasthirma.

Ref..
a-a-a-a-a-a-a A më do ti?
a-a-a-a-a-a-a ashtu si të dua unë ty
a-a-a-a-a-a-a A thua jemi nji?
a-a-a-a-a Të pa ndashëm Përgjithnji.


Kërkoj te bisedoj
Dua gjithcka në lidhje me ty të analizoj
Pranoj , Kuptoj
Që ti je gjysma ime këtë se diskutoj

E dua vetëm një arsye
Që të kuptoj
Pse sma tregon dashurinë
Si unë ty ta tregoj .

Çdo çast minute me dhimbje kaloj,
Ti je i heshtur, jo asgjë nuk tregon,
Shumë ide më vijnë në kokë, dhe më ikin enigma,
Pse nuk arrin ti vetë, ti degjosh këto pasthirma.

Ref.. 2x
a-a-a-a-a-a-a më do ti?
a-a-a-a-a-a-a ashtu si të dua unë ty
a-a-a-a-a-a-a a thua jemi nji?
a-a-a-a-a Të pa ndashëm Përgjithnji.


Ky tekst u dërgua nga  Rrezjaa


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019