Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Kalludra - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Kush do te doj me shum se un
Te lutem me thuaj
Kush do te ndjej me shum se un
Te lutem me thuaj

Kush do te prek ashtu si un
Ti me thuaj
Per ty do jepja jeten un

Pas teje harrova veten time
Pas teje harrova jeten time
Sa i besoja lotit te saj
gjitha ndjenjat ty ti dhash

3x
Mendoja si ti jo nuk ka ne ket bot
mendoja se tjeter jo sdo te mund te dashuroj
Ti kurr nuk e dite sa shum te doja une
Uroj dikush te doj ty me shum se un


Ky tekst u dërgua nga visar kalludraVisar Kalludra
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/11/2013
Muzika: Kushtrim Hajrullahu
Teksti: Egzon Pireci
Orkestrimi: Kushtrim Hajrullahu


Visar Kalludra - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Visar Kalludra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 3