A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Peja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Visar Peja është një këngëtar i njohur. Kengetar nga Gjakova dhe i biri i duajenit tone te muzikes tone popullore shqiptare Ismet Peja. Ai ka filluar ne hapat e Babas se tij ka edituar disa albume. Hapat e tij te para kane filluar qe ne moshen 13 vjeqe teksa kendonte neper festivale te ndryshme me kenge argetuese dhe popullore. Ne Prill te vitit 2004 Visari se bashku me produksionin Pixels Realizon videoklipin 'E din ti' nje videoklip ku permiqeson njohen e te gjithe publikut shqipt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Pesë Pare S'i Jep (2015)

Robi Plaket Kur Don Vete

Bardh E Zi

Brez Pas Brezi Do Ti Kendojme


» Dërgo Një Këngë »

Per Ty Vjollce
Esmere Moj Esmere
Pese Pare Si Jep
Dasma Gjakovare
Kurbet
Fati
E Din Ti
Vajzat Jane Lulet E Jetes


Artistë Të Ngjashëm:

Hazir Qelaj

Nexhat Vitia

Luan Krasniqi

Dardan Shkreli

Nehat Ferati

Xhavit Vitia

Ganimete Asllani

Ramadan Abazi

Artan Bakija

Blerim Gashi


Tags: Visar Peja, Ismet Peja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018