TEKSTESHQIP

Visar Peja
Kurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kurbet" kënduar nga Visar Peja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është paraqitur para audiencës i punuar në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 19 Qershor 2013.