TEKSTESHQIP

Visar Peja
Ktheva Kryt Nga Gjakova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ktheva Kryt Nga Gjakova" kënduar nga Visar Peja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.