TEKSTESHQIP

Visar Peja
Të Kërkova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Kërkova" kënduar nga Visar Peja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.