TEKSTESHQIP

Visar Peja
Dasma Gjakovare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Gjakovare" kënduar nga Visar Peja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, krijimi muzikor finalizohet tek artdhashësit i plotësuar mjaft këndshëm me një videoklip, i cili u publikua më 2 Dhjetor 2017.