Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Visar Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 16 Maj 2020, Visar Rama publikon videoklipin "A S'ke Frik Nga Zoti?". Më datë 8 Maj 2021, Visar Rama publikon videoklipin "Mos Oj Zemer". Muzika e këngës u punua nga Lili Rama, ndërsa teksti u shkrua nga Besim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Durim Jetishi

Veton Mushkolaj

Egzon Berisha

Rexh Cenaj

Burim Muciqi

Bujar Preteni

Mergim Kurroshi

Ilmo Farizi

Gazmend Halitaj

Arnis Telaku

Tags: Visar Rama


Komente mbi këtë artist