Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Koha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Faji
qe ndeshkon me rradhe
humorin
ernergjite
idete
nevojen per afekt.
Dal
pa dijeni se po le
te vetmin njeri,
qe jep sens kesaj dite
ters

Se kam nevoje

Nje jete e shkuar
nje hap para
e tre prapa
Mundohesh te japesh pikerisht
ate qe te mungon

sa me lart qe po ngrihem
aq me fort rrezohem

nderkohe qe shtrengoj duart
tani me duket vetja
jashte kohe
jashte mode
jashte bote
jashte cdo gjeje
takoj
njerez qe zgerdhihen
me buzeqeshje hipokrite
e sa do doja tua shihja ato dhembe pertoke.Publikimi: 27/04/2015Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente mbi këtë këngëVitmar Basha - Koha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha".
3. Video është e këngës "Koha", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.