Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Largoji Retë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Luaj, ti luaj me mua
kerko, kerko cfare te duash
me thua prit edhe nuk vjen
me thua ik dhe me vrap me ndjek
te fjalet e mia ti kthehesh perhere
dhe pse perhere t'pelqen te me kundershtosh

E gjithe bukuria jone i mbijeton ksaj bote te ftohte
ti me ke mua sot, sot e pergjithmone
eja drite eja o diell, ne zemren e saj largoji rete

ti thua, cdo gje ka nje cmim
dhe ndjenjat mi fal pa kursim
me merr ne krahet e tua kur kembet sdo me mbajne
me deh me eren tende e faj me sdo ndjej
Vitmar Basha
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Vitmar Basha & Marsela Çibukaj
Teksti: Vitmar Basha & Marsela Çibukaj
Arrangement: Akrecords & Arber Kocllari
Electric Guitars: Blerat KepuskaVitmar Basha - Largoji Retë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largoji Retë".
3. Video është e këngës "Largoji Retë", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0