Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitore Rusha - Bilbili Bjeshkes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I kam thane bilbilit
Ti mos mu idhno
Ndaç me m'marr per nuse
Hajde me kerko

Ref: O bilbil ti zbrit nga mali
Kendo kange e melodi
O sa fort me ka marr malli
Zemra jeme rreh per ty

O bilbili i bjeshkes
Tjap fjalen e beses
Se te dy sebashku
Do ta kalojme jeten

Ref: O bilbil bilbil i bjeshkes
Mir se erdhe n'fshatin tone
Hajde mbledhim lule mali
E ta thurim bashk kunore.


Ky tekst u dërgua nga Blerta Cina

Vitore Rusha - Bilbili Bjeshkes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbili Bjeshkes".
3. Video është e këngës "Bilbili Bjeshkes", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:


Komente 0