Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Rruza Bejke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7

Rruza bejke me topone
Pse shkon e nuk mi hedh syte
Lum si kush te ka gjitone
Te shikon dita me dite

Ju bandilla qe shikoni
ja pellcisni ja duroni
ja pellcisni ja duroni
ju bandilla qe shikoni

Buze faqese se malit
Shkel si ngjale permbi vese
Meraku dhe malli i djalit
I mbeten fjalet ne mese

Ju bandilla qe shikoni
ja pellcisni ja duroni
ja pellcisni ja duroni
ju bandilla qe shikoni

Rruza bejke me topone
Pse shkon e nuk me flet fare
Do dal te pyes barine
Si behet bejka manare

Ju bandilla qe shikoni
ja pellcisni ja duroni
ja pellcisni ja duroni
ju bandilla qe shikoni

Ne gushen derdhur stolite
Vane vane mendet e mia
Hidh nje hap e leshon drite
Trete moj djemte nga zilia

Ju bandilla qe shikoni
ja pellcisni ja duroni
ja pellcisni ja duroni
ju bandilla qe shikoni


Ky tekst u dërgua nga Permetarka

Vitori Balili - Rruza Bejke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruza Bejke".
3. Video është e këngës "Rruza Bejke", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0