Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vivian Kokeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Vivian Kokeri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pasioni i saj për këngën ka nisur që herët me pjesëmarrjet në Festivalin e 54-t Kombëtar të këngës për fëmijë, në Shkodër dhe festivalin “Junior Albania 2017”. Gjithashtu Vivi ka qenë pjesë e projektit Cup Song që u regjistrua në librin e rekordeve Guinnes në vitin 2017. Ajo gjithashtu është vlerësuar edhe në Genius Olympiad 2018 Osweg në New York. Më datë 22 Prill 2013, Vivian Kokeri publikon videoklipin "Këndojmë Të Tre". Më datë 7 Prill ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rigersa Zefi

Onika

Keisi Medini

Arselinda Sheqeri

Aurora Zeka

Anisa Grenazi

Valëza Zogaj

Megi Demiri

Klaensa

Biondina Latifi

Tags: Vivian Kokeri, Vivjan Kokeri, Vivi, Vivjan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet