Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vizion Media
Videoklipe (14)
Biografia
Foto (4)
Komente (0)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Vizion Media është një video produksion i njohur. Vizion Media ofron shërbime me pajisjet më të sofistikuara për xhirime: - Video Produksion dhe Videoklipe - Xhirime të Dasmave dhe ahengjeve - Fotografi Profesionale...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Vizion Media

Komente 0