A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vizioni Libonia

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Vizioni Libonia is a very famous recording studio. Produksioni Muzikor VIZIONI LIBONIA. Produksioni fillimisht filloi punën në Gjermani me emrin Libonia, suksesi, korrektësia dhe cilësia ishte pjesë e pandashme e punës së tyre shumë vjeçare. Veprimtaria e tyre vazhdon të funksionoj edhe në ditët e sotme por me emrin Vizioni Libonia, ndërsa suksesi i tyre është burim i pashterrshem. Në vitin 2016, Vizioni Libonia publikojnë albumin "Çikat E Kosoves"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Palma Gjilan

Melosi

Oltioni

Blero Ent

Kastrati


Tags: Vizioni Libonia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019