Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Lutje Ska Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

a mendove kur mlendove
se gjdo gja e kem nda bashk
nuk i kan njerzit dy zemra
nje me vra tjetren me dasht

tkam besu ty sikur vetes
e krejt jeten ta kam dhan
ma ke nda nje cop prej zemres
po un zotit ja kam lan

Ref.:
lutje, lutje nuk pranoj
lutje ma nuk ka
at besim qe nty e pata
kurr nuk kthehet ma
ah kjo zemer
sa shum u lendu
ah kjo zemer
sbeson pa u provu

ti e di un sa tkam dasht
me ty jeten e kam nis
edhe zemren gur me pas
ish coptu prej pabesis

po me tkeqen qe ma bane
nuk e kam ndermend tjetoj
at gabim un ta kam fal
por sdo ta harroj

Ref.:
lutje, lutje nuk pranoj
lutje ma nuk ka
at besim qe nty e pata
kurr nuk kthehet ma
ah kjo zemer
sa shum u lendu
ah kjo zemer
sbeson pa u provu

...

ah kjo zemer
se di pse su ndal
smbyllen plaget
me fjalen ma fal


Ky tekst u dërgua nga N.

Vjollca Buçaj - Lutje Ska
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutje Ska".
3. Video është e këngës "Lutje Ska", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 1