Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vjollca Buçaj - More Djal Përpara Bajrakut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "More Djal Përpara Bajrakut".
3. Video është e këngës "More Djal Përpara Bajrakut", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vjollca Buçaj - More Djal Përpara Bajrakut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

27/05/2011

2011-05-27T19:21:49+00:00Ani more djal perpara bajrakut x2
Ani mu dogj zemra moj prej marakut jarnanananane x2

Ani ti n'ate koder moj une ne kete koder x2
Ani mos me thuj djal se jam e vogel jarnanananane x2

Syrin djalo mos ja luj goca eshte e tjeter kuj x2
Eshte e vogel prite pak prite t'bohet per merak x2

Ani s'jam e vogel por jam tamam x2
Ani bleva vello moj ne dyqan jarnanananane x2

Po vjen msiti per mem lyp
Po del baba per me i prite
Sikur miq po mirren ngryk o e o
Nena plak po e pret n'der
T'ja bojm kafet me sheqer
Dasma niset ne pranvere x2


Ky tekst u dërgua nga Urtina   arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet