Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Kur Dola Te Dera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Kur dola te dera
Nuk me linte vjerra shpirto
Si t'boj une e mjera

Vjerra nuk me linte
Se hallin ma dinte shpirto
Zemra flak po me digjet

Kur ma ktheve shpinen
Vera mu ba dimen shpirto
Si ta kaloj jeten

Kta muaj te dimnit
Do i baj boç t'qylimit shpirto
E i lidh skaj t'mindilit

...

Votra qan per femije
Nana me dur ne gjij shpirto
Si t'bojm na pa tye

Kta muaj te gjate
O do ti shkruj ne karte shpirto
Do ti shkruj ne karte


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj - Kur Dola Te Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dola Te Dera".
3. Video është e këngës "Kur Dola Te Dera", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0