Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vjollca Buqaj - Zemren Ta Kam Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Vjollca Buqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vjollca Buqaj - Zemren Ta Kam Fal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/12/1997

1997-12-29T15:25:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ta Kam Fal" kënduar nga Vjollca Buqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Buqaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elton Mura. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Elton:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Asnjehere jo zemra nuk genjen,
kur eshte dashuri ajo e ndjen,
Te jetoj pa ty dije se dhemb,
gjithmone do ta them, une do ta them!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Blen:
Une per ty dhe shpirti kisha fal,
Per mua je dashuri e rralle,
kur nuk te kam prane, ndjej vec mall!
ta kam fal ty zemren, ta kam fal!

Elton:
2X
Ti ma fale boten mua,
Pa ty zemren nuk e dua,
S´me ka drite shpirti pa ty,
Jo pa ne te dy!

Refreni 2X:
Blen:
Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!
Elton:
zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!

Refreni 2X bashke(Blen & Elton):

Zemren ta kam fal,
dashurine une ta kam fal!
1000 jete me ty, ti jetojme me duken pak!Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet