TEKSTESHQIP

Vjollca Buçaj
Vaji I Nuses
Lyrics

dola n'bashqe po lotoj.
nen hijen e thanes une neser nuse shkoj po ndahem prej nanes .a po digjet zemra imeeeeeeeeee qysh me lan familjen time.digjet digjet zemer shkretaaaaaaaaaa n'shpi te huj qysh kalon jeta. ori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e ran me duket ajo vell.mori nane imja nane nesr kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se ka met lane lot ne faqe spo me teren mu.
rriten vashat dhe ni dit bohen per nusni i lan nanat qe i kan lind shkojn ne tjeter shpi ..ah po digjet zemra imeee qysh me lan familjen time..digjet digjet zemra shkreta nshpi t'huj qysh kalon jeta..mori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e rand me duket ajo vell.mori nane imja nane neser kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se kam met lane lot ne faqe spo me teren muuuuuuuuuuuuuuuu..............mori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e vshtir me duket ajo ver.mori nane imja nane neser kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se kam met lane lot ne faqe spo me teren muuuuuuuuuuuuuuuu..............

DËRGOI: