Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vjollca Haxhiu - Pse Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2008

2008-11-09T16:11:32

Këngë e albumit:

"Golden Hits Vol.3: Lotë E Këngë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Te Dua" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhezahir Elezi (Xheza) - Pse Te Dua

Ku e lam e ku na mbet
dashurija qe e kishim
i harrove ditet tona
sikur qare te mos ishin(2x)

Refrain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Mpate than se dashurija
fort ma shum se plumbi vret
por un fill se kuptova
derisa me vrau mua vet(2x)

Refrain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Refain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Kristina - Pse Te Dua

donika:
Ti mor Shkokel djalo i ri
Qka je ardh ne Schwaicari
A je ardh ti me u martu
Vizen BE me fitu

geni:
O Daim o shoki jam
Erdha ne Zwicer me nejt pak
Mujsha une me u martu
Naj Frankfurt mi fitu

geni:
U takova ne gyrbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

albonita:
U takova ne gurbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

donika:
Ti mor Shkokel mor zotni
Veq nje fjal e kam me ty

donika:
Haaa..

albonita:
Duhesh stilin pak me nderru
N’daq ty femnat me t’dashuru

O Daim shka me t’kallxu
Ket stil Aba ma la mu
Me bo stilin un mi ndru
Aba mu ka me m’tranu

U takova ne gyrbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

albonita donika
U takova ne gurbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

geni donika
2x
Daim:
Qy sa bukur tash je vesh
E u bona si frajer
Tash dojn qikat mu tranu
Ton en ty jon dashuru
albonita:
Qy sa bukur tash jam vesh
E u bona si frajer
Tash dojn qikat mu tranu
Ton en ty jon dashuru

kuuuuuuuuu e hongri qikjo
kryt e kujne e kom
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet