Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

vetem nje her dashurohesh me zemer dhe shpirtë me mire te ta per kujtoj nese se ke dit!

Kam te drejt ta di ku je se zemren ta kam falë, nuk te kam veq sod per neser po i sa te jem gjall

nese nuk me tregon ku je e ku po shkon, dije një gjë shum mirë neser s'guxon me m'thirrë (2 her)!

Sdo te jem ma kurr e jetoja nese sme perret
1 minut me qen larg teje, mduket sa 1 vjet.

Kam te drejt ta di ku je se zemren ta kam falë, nuk te kam veq sod per neser po i sa te jem gjall

nese nuk me tregon ku je e ku po shkon, dije një gjë shum mirë neser s'guxon me m'thirrë (2 her)!

nese nuk me tregon ku je e ku po shkon, dije një gjë shum mirë neser s'guxon me m'thirrë (2 her)!


Ky tekst u dërgua nga Giuli_tetova


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Haxhiu - Nese Nuk Me Tregon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Nuk Me Tregon".
3. Video është e këngës "Nese Nuk Me Tregon", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0