Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Vjollca Haxhiu - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

23/04/2016

2016-04-23T18:22:32+00:00Vjollca Haxhiu - Sonte
Zemer Ti Me Mu Don me Lujt Zemer Ti
Zemer Ti Me Thu Shum Per Mu Po Ta Nin
Pom Pelqen Shum Mpelqen Ki Stili Jot
Don Me Mu Me Kan Ma Ngat Po Don Ti Sot
Sonte Je Shum Hay E Ket Gje E Kam Vrejt
As Un Spo Du Me Ik Hajt Ta Ka Kallim Krejt
Pom Pelqen Shum Me Ti Me Kan
Le Ta Kallim Se Krejt Kjo Eshte Nata Jon

Ejaa Me Pran Se Diqka Po Du Ti Met Than
Sonte Sma Nin Sonte
Sonte Po Du Me Kan Veq Un Edhe Tiii

Zemer Ti Me Mu Don me Lujt Zemer Ti
Zemer Ti Me Thu Shum Per Mu Po Ta Nin
Pom Pelqen Shum Mpelqen Ki Stili Jot
Don Me Mu Me Kan Ma Ngat Po Don Ti Sot
Sonte Je Shum Hay E Ket Gje E Kam Vrejt
As Un Spo Du Me Ik Hajt Ta Ka Kallim Krejt
Pom Pelqen Shum Me Ti Me Kan
Le Ta Kallim Se Krejt Kjo Eshte Nata Jon

Ejaa Me Pran Se Diqka Po Du Ti Met Than
Sonte Sma Nin Sonte
Sonte Po Du Me Kan Veq Un Edhe Tiii


Ky tekst u dërgua nga Enis Laçi
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet