TEKSTESHQIP

Vjollca Luka
Dy Sy Te Lotuar
Lyrics

2x
Ne syte e mija ska me ndriçim
ti largohesh krejt pa fjale
nje dashuri shuhet prane
une ty mor kurre sta fal

REF. 2x:
Dy sy te lotuar jane
vetem lote per ty m'pikojne
sa her un ne bote kujtoj
zemren e plagoj

2x
Dhe ditet ikin porsi lum
lum si lotet e mi
ne zemer po me vret
e jotja pabesi

REF. 4x:
Dy sy te lotuar jane
vetem lote per ty m'pikojne
sa her un ne bote kujtoj
zemren e plagoj

DËRGOI: