TEKSTESHQIP

Vjollca Luka
Vajzat Me Taka
Lyrics
(Feat. Alban Shehu)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajzat Me Taka" kënduar nga Vjollca Luka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj projekti muzikor vjen i finalizuar tek artdhashësit i ilustruar me shije me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 14 Shkurt 2018.