A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjollca Osmani

Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  17
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Vjollca Osmani is a popular singer of Pop & Kids music. U bë e njohur në festivalet për fëmijë dhe nga viti 2018 paraqitet si një artiste e re në tregun muzikor, me potencial të madh dhe me një vokal të ngrohtë e të veçantë. Që nga mosha 5 vjeçare ka filluar të këndojë, të vallëzojë dhe tani ka ndjek shkollen e muzikes me instrumentin piano. Vjollca Osmani ka fituar disa çmime te para. Në Janar 2014, Vjollca Osmani, Era Mustafa & Elda Bunjaku marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Super Sta...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Wendi Mancaku

Pamela Kovaçi

Artemisa Mithi

Erza Muqoli

Mishela Rapo

Sijeta Hoti

Melissa Magnanelli

Blerta Pepa

Alena

Alisa Jerliu


Tags: Vjollca Osmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019