Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Vjollca Osmani - Fashion  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/06/2015

2015-06-14T14:08:52+00:00

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2015Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fashion" kënduar nga Vjollca Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet