Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Palushani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Vjollca Palushani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane dhe popullore dasmash. Më datë 28 Janar 2011, Vjollca Palushani publikon videoklipin "Potpuri Dasme 2011". Më datë 2 Shkurt 2014, Vjollca Palushani publikon videoklipin "Ma I Bukri Vend". Më datë 16 Qershor 2018, Vjollca Palushani publikon videoklipin "N'are Me Korr / Mullixhia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gentjana Gjergji

Stela Brahimllari

Gerta Ademaj

Dhurata Haliti

Ledi (F)

Gresa Gjoceraj

Arta Grajqevci

Nevila Qesko

Yllka Berisha

Herolinda Bucaliu

Tags: Vjollca Palushani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet