A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjollca Robelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Vjollca Robelli është një këngëtare e njohur. E nisi karrierën shumë vite më parë, me debutimin e saj në skenën muzikore me këngën “Ajo”, por që më pas për arsye të studimeve dhe familjare u largua paksa nga skenë. Është kjo këngëtarja Vjollca Robelli, e cila prej vitesh jeton në Londër, ndërsa tani ka vendosur t’i rikthehet muzikës. Lajmin për këtë rikthim e ka bërë të ditur vet ajo përmes një shkrimi të publikuar në “Facebook”, duke treguar se pas përfundimit të studimeve në Londër, ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enki

Eriselda Aliaj

Kaltrina Molliqaj

Xhuli

Blinera Krasniqi

Besiana Mehmedi

Fitore Gjonbalaj

Elida Kryeziu

Behare Shala

Elita Reçi


Tags: Vjollca Robelli, Vjollca Robelli Mripa, Vjollca Mripa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019