A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vjollca Selimi - Me Vlon Gjaku


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"As Nuk Thuhet As Nuk Shkruhet"


vetem me nje pershendetje
zemren ma ke bo per vete
me dy fjal asgjo me teper
per gjitmon ma ndrove jeten

me vlon gjaku sa her ty qe te kan ndal
cfar thon njerzit as pes pare nuk i jap
me vlon gjaku sa her qe dal vec me ty
e ter diten te kisha dasht met pa me sy

me gjith zemer te perqafova
pastaj buzet ti shijova
vetem me ty po me rihet
me askend tjeter spo me dilet

me vlon gjaku sa her ty qe te kan ndal
cfar thon njerzit as pes pare nuk i jap
me vlon gjaku sa her qe dal vec me ty
e ter diten te kisha dasht met pa me sy

me vlon gjaku sa her ty qe te kan ndal
cfar thon njerzit as pes pare nuk i jap
me vlon gjaku sa her qe dal vec me ty
e ter diten te kisha dasht met pa me sy


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019