Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Mshoni Defit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mka marr malli mori shoqe
Me knu kang me defa
Me kujtu kohen e vjeter
Sa shpejt po shkon jeta
2x
Me kujtu kohen e vjeter sa shpejt po shkon jeta

Mshoni defit mshoni defit
U kall atmosfera
Na po knojna na po knojna
Jena qika t'reja
2x

Jehon kanga jehon kanga
Luni n'valle luni
Ushtojn defat ushtojn defat
U kall krejt katuni
2x
Ushtojn defat ushtojn defat u kall krejt katuni

Mshoni defit mshoni defit
U kall atmosfera
Na po knojna na po knojna
Jena qika t'reja
2x

Mshoni defit mshoni defit
U kall atmosfera
Na po knojna na po knojna
Jena qika t'reja
2x
Vjollca Selimi
Publikimi: 03/11/2020
Muzika: Ermal Krasniqi
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi


Vjollca Selimi - Mshoni Defit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mshoni Defit".
3. Video është e këngës "Mshoni Defit", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0