TEKSTESHQIP

Vjollca Selimi
E Mire Boll Po Del Ne Bashqe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Mire Boll Po Del Ne Bashqe" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Rifat Berisha, ndërsa orkestrues të këngës janë Muhamet Selimi & Driton Fazliu.