Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vjollca Pasku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Vjollca Pasku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Anisa Bislimaj

Qendresa Vilaku

Edona Rudaku

Ditaa

Armira Gashi

E Magjistruara

Kristjana

Drilona Tahiri

Qendresa Hoti

Beslinda Shurdhani

Tags: Vjollca Pasku, Vjollca Tiko, Vjollca Tiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet