A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjosa Emini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  55
BIOGRAFIA: Vjosa Emini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtarja e muzikës popullore, Vjosa Emini thotë se parimi i saj është muzika e vërtet shqiptare, ku zotohet se kurrë nuk do të ndërroj zhanrin e saj të kënduarit. Ajo vjen me një stil të veçantë dhe me një fytyrë engjëllore edhe kësaj radhe rrëfen disa prej planeve të saj. Vjosa Emini është një këngëtare e mirënjohur në të gjitha trevat shqiptare, e cila nuk ka të ndalur me sukseset e saja. Më datë 22 Qershor 2015, Vjosa Emini publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gabim (2018)

Dashnija Jeme (2016)


» Dërgo Një Këngë »

Te Lutem
Mendjemadhe Je
Plumbi Ne Balle
Ki Me Pa


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Cara

Violeta Demaj

Teuta Gashi

Mirjeta Mema

Hanumshahe Morina

Drita Jetishi - Sahiti

Elida Bardhi

Mimoza Nelaj

Silvi Dollapi

Albina Jahjaga


Tags: Vjosa Emini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019