Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjosa Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  100
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Vjosa Selmani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Eshte kengetare e grupit "BAND 4". Ajo thote per veten se e dashuron muziken dhe te kenduarin. Kalon kohen me shoket, familjen, duke lexuar, duke pare TV dhe gjithashtu ne Facebook. Vjosa eshte vajza e embel ne ”The Voice of Albania”. Ajo ishte nje nder 4 gjysmefinalistet me trajnere Miriam Canin. Në Qershor 2002, Vjosa Selmani merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Qokolatat Shume I Dua". Në Qershor 2003, Vjosa Selmani merr pjesë në P...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Feime Salihu

Sala Jashari

Albana Berisha

Blertina Shabani

Renata Bakalli

Donika Nuhiu

Ema Smajli

Aulona Limani

Nita Bahtiri

Adelina Jashari

Tags: Vjosa Selmani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet