A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjosa Selmani - Dasma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

01/06/2005

2005-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest Kids 2005


Me nje llastik
Dhe me dy shigjeta
Doli te gjuaj djaloshi te kneta
Shih se qka pa
Aty ne shavare
Kapur dorperdore
Bretkocat ne valle.

Ani qka pa
Ani qka degjoi
Syte i ferkoj
Dhe veten e pickoj.

Ref 2x

Dhendri thote kuak kuak kuak
Nusja ime per merak
Ram dam dam nje tupan
Ritmin mban
Po e mban.

Me nje llastik
Dhe me dy shigjeta
Doli te gjuaj djaloshi te kneta
Shih se qka pa
Aty ne shavare
Kapur dorperdore
Bretkocat ne valle.

Ani qka pa
Ani qka degjoi
Syte i ferkoj
Dhe veten e pickoj.

Ref 4x

Dhendri thote kuak kuak kuak
Nusja ime per merak
Ram dam dam nje tupan
Ritmin mban
Po e mban.


Ky tekst u dërgua nga Armondaaaateksteshqip.com © 2007 - 2018