A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vjosa Selmani - Kush Kendon Me Bukur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2003

2003-06-01T00:00:00

Participating in

Polifest Kids 2003It's a long time that we try finding the lyrics to "Kush Kendon Me Bukur" sung by Vjosa Selmani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019