Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjosana Sina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  61
BIOGRAFIA: Vjosana Sina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 2006, Vjosana Sina merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Enderroj". Në Qershor 2007, Vjosana Sina merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Simpatia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Denada Bare

Adriana Ceka

Redina Tili

Irma Gurakuqi

Florinda Gjergji

Ludmilla Baballeku

Rakipe Karaj

Valdete Hoxha

Suzana Qatipi

Burbuqe Rada

Tags: Vjosana Sina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet