Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vladimir Rustemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Vladimir Rustemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Prill 2010, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Vellezer Bashkatdhetare". Më datë 12 Nëntor 2010, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Fjalt E Plakut". Më datë 9 Maj 2016, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Hop Hop Capat E Tua". Më datë 11 Nëntor 2016, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Me Sheron Shpirt E Xhan". Më datë 2 Maj 2017, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "C'jane Keto Vasha". Më datë 20 Qershor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Emiljano Dhe Grupi

Rrapo Hazizaj

Behar Spahiu

Redi Penko

Fatos Xhaferi

Ilia Basho

Rexhep Sinaj

Perlat Pashaj

Ermal Kore

Tags: Vladimir Rustemi


Komente mbi këtë artist