TEKSTESHQIP

Ladi Toska & Fabi
Alois
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alois" kënduar nga Ladi Toska & Fabi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Janar 2020, Ladi Toska & Fabi publikojnë videoklipin "Alois". Teksti i këngës u shkrua nga Gers Alia.