Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllaznim Qukovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Vllaznim Qukovci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2012". Në vitin 2013, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2013". Më datë 4 Maj 2015, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Qendro Me Mua". Më datë 28 Korrik 2017, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Një Jetë Me Ty". Në vitin 2017, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2017". Më datë 12 Janar 2018, Vllaznimi publikon videoklipin "Kam Gabu". Në vitin 2018, Vllaznim Q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Live 2013 (2013)

Live 2012 (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Nuraj

Merki Buduri

Afrim Muçiqi

Haki Halimi

Burim Aliu

Shqiprim Sylejmani

Hajrë Behrami (Hajra)

Armend Shabani

Shemsedin Jetaj

Laurant Halimi

Tags: Vllaznim Qukovci, Vllaznimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet