Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Susuri - Pavaresia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tungjatjeta vllazen urime pavaresia e madhe kjo dit fest ka shqiptaria...ref:2

Shqiptar jam me gjak,jam shqiptar me emer, Dardan jam me fis Kosovar me zemer,
bijte e shqiptaris nipat skenderbeut ushton bac ademi shqiponja pran dheut..

Sa here kralji e mbreti kur na kan sundu me zjarr e kem djeg e me gjak mbulu
e sa her evropa na ka bo dredhi po na kurr su nalem nrrug PER pavaresise

Tungjatjeta vllazen urime pavaresia e madhe kjo dit fest ka shqiptaria...ref:2

Ah moj ti nan loke bonu pak e fort mle ta puthi ballin mle ti fshi kta lot , sot mos e qaj djalin mos qani deshmor me deshir dhan jeten per nje dit si sot

Sot esht dit e madhe fest e shqiptaris o lavdi ju qoft djemve trimave t'liris,ata jan te gjall trimat kur nuk vdesin gjithmon te perjetshem zemrat tona mbesin...

Tungjatjeta vllazen urime pavaresia e madhe kjo dit fest ka shqiptaria...ref:2

H.Thaqi:
E SHPALLIM KOSOVEN SHTET TE PAVARUR DHE DEMOKRATIK...

Urime vllazen shqiptar dy tmira na paskan ardh njoni tjetrin perqafoni pavaresin uroni,mos t harrojm vllazen bujar djemve tri ju kofshim fal qe dhan jeten nball te frontit lavdi deshmorve te kombit LAVDI...


Ky tekst u dërgua nga Floriana

Vllezrit Susuri - Pavaresia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavaresia".
3. Video është e këngës "Pavaresia", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:


Komente 2