Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vlora Dugolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Vlora Dugolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 24 Nëntor 2015, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Jam Mashtru". Më datë 31 Gusht 2017, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Xhemshir Xhemshiri". Më datë 21 Tetor 2017, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Moj Dashni". Më datë 0 0000, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Ta Dish Sa Te Du", në bashkëpunim me Dori....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besnike Berdynaj

Agnesa Breçani

Mirsada Krasniqi

Jehona Berisha

Hajrie Abazi

Miranda Kondakçi

Gresa Hoxha

Jela

Arjeta Krasniqi

Jona

Tags: Vlora Dugolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet