TEKSTESHQIP

Vlora Kastrati
Potpuri 2 (Gezuar 2024)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2024)" kënduar nga Vlora Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe okestracioni u krye nga Gazmend Shala (Gaxi).