Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia & Mikel Rapaj - Nuse Te Percjellim Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  45

VAJTI ORA 11 ... 12 PO SHKON, NGREU BIJË E BABAIT MOJ SE TE VAJTI VONE !!! DALE BABA DALE, DALE MOJ DHE NJËÇIKË, SA TË VIJË MAMAJA MOJ, TË MË LERË POROSITË !!! NGREU BIJË E BABAIT MOJ SE NA SHAJN MIQËSIA, SE KANË ARDHUR DHE PO PRESIN, MOJ E GJITHË KRUSHQIA !!! DALE BABA DALE, DALE MOJ TE MË VIJË VËLLAI, DALË TA PUTH DHE MOTËN MOJ, SE DO TË MË MARRI MALLI !!! NREU TË THA NËNA MOJ, TË TË PËRCIELLË VËLLAI !!! PRIT MOJ NËNË PRIT DHE PAK, TË MË BEKOJË BABAI !!! DALE BIJË E BABAIT MË THE, TË TË PUTH NJËÇIK BALLIN, MOS TË TË QAJ HALLIN BIJË, POR TË TË QAJ MALLIN !!!


Ky tekst u dërgua nga Zebrone84


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vojsava Alia & Mikel Rapaj - Nuse Te Percjellim Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Te Percjellim Sot".
3. Video është e këngës "Nuse Te Percjellim Sot", por nuk këndohet nga Vojsava Alia & Mikel Rapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0