TEKSTESHQIP

Vojsava Aliaj
Imi Do T'jesh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Imi Do T'jesh" kënduar nga Vojsava Aliaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.