Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vukman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  36
 • Emri i Vërtetë:
 • Visjan Ukcenaj
 • Vendlindja:
 • Puke 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Vukman është një këngëtar i njohur. Visjan Ukcenaj,i diplomuar me Master Dega Aktrim - Universiteti i Arteve ne Tirane. Aktualisht nje nder aktoret me te famshem ne Shqiperi qe luan prej vitesh ne spetaklin Duplex (Ish-Apartamenti 2xl). Ka luajtur ne shume filma me metrazh te shkurter dhe te gjate. Ai numeron mbi 30 shfaqje ne teater ku ka spikatur shume ne role dramatike. Ka luajtur ne 2 filma te gjate si protagonist. Më datë 15 Prill 2017, Vukman publikon videoklipin "Kastro Z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

3
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Maringlen Linadi

Indrit Lelo

Denis Kraja

Alban Arifi

Bledi Polena

Jonald Haxhia

Aldo Simoni

Egert Pano

Gentjan Dema

El Padrino Man

Tags: Vukman, Visjan Ukcenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet